Uwaga - Rejestracja


Godziny otwarcia rejestracji w dniach :
11.07.2016r.-15.07.2016r

Poniedziałek 9:00-11:30
Wtorek 9:00-11:00
Środa 10:00-12:00
Czwartek 10:00-12:00
Piątek 10:30-12:00

tel: 784-400-421


Rada ds. Osób Niepełnosprawnych - dr Grzegorz Biliński


Na antenie radia DOXA dr Grzegorz Biliński mówił na temat zainaugurowanej Rady ds. Osób Niepełnosprawnych, której jest członkiem. Zapraszamy do wysłuchania wywiadu

http://doxa.fm/audycja/grzegorz-bilinski/

Grzegorz-Bilinski


WESOŁEGO ALLELUJA !!!

WESOŁEGO ALLELUJA !!! - miniatura

zyczenia-wielkanocne-Neuroreha


Stymulacja Bazalna - kurs rozwijający

Stymulacja Bazalna - kurs rozwijający - miniatura

W dniach 19-21.02.2016 pracownicy naszej firmy uczestniczyli w kursie rozwijającym Stymulacji Bazalnej prowadzonym przez Friedera Luckhoffa. Po raz kolejny mogliśmy nabywać wiedzy i umiejętności dotyczącej stosowania terapii bazanej od niesamowitego instruktora z ogromnym doświadczeniem praktycznym.
Z nowymi pomysłami i ruszyliśmy do pracy z naszymi pacjentami. Przypominamy że stymulacja bazalna stosowana jest jako forma komunikacji z pacjentami przebywającymi w śpiączce, będącymi w stanie wegetatywnym, pacjentami którzy odzyskują świadomość, z pacjentami z zaburzeniami neurologicznymi. Formy stymulacji bazalnej można również wykorzystać do pracy z dziećmi z zaburzeniami schematu ciała. Gorąco polecamy tą metodę naszym koleżankom i kolegom fizjoterapeutom pracującymi z takimi pacjentami.


Metoda Vojty - kurs

W dniach 15-19.02.2016 nasi terapeuci instruktor Małgorzata Fuchs oraz asystent Magdalena Półtorak prowadziły w Opolu kurs metody Vojty. Po raz kolejny nasi pacjenci mogli skorzystać z konsultacji i darmowej terapii podczas szkolenia. Tym razem były to osoby z uszkodzeniem rdzenia kręgowego, po chorobie Perthesa (jałowa martwica głowy kości udowej), po urazie mózgowo-czaszkowym, po uszkodzeniu ośrodkowego układu nerwowego (zatrzymanie krążenia).
Metoda Vojty z powodzeniem coraz częściej stosowana jest nie tyko u dzieci ale również i u pacjentów dorosłych z bardzo dobrymi efektami.